artykuły

popularne

Andrzej Skibiński

Radca prawny

 

Prawnik i samorządowiec z wieloletnim stażem, który zjadł zęby na tematyce związanej ze sferę publiczną i jej finansami, jak również nadzorem nad działalnością jednostek samorz…

Michał Zwolak

Radca prawny

 

Dynamicznie rozwijający się radca, współpracujący z Kancelarią Skibiński praktycznie od momentu jej powstania. Zajmuje się obsługą przedsiębiorców, w tym spółek (zarówno prywatnych, jak…

Paulina Perzyńska

Radca prawny

 

Młoda i ambitna radczyni, skupiająca się przede wszystkim na obsłudze podmiotów zarządzających nieruchomościami. Zajmuje się również sprawami odszkodowawczymi.

Regularnie gra w tenisa, a jej…

Kontakt

Czytelniku!

Jeżeli zainteresowały Cię nasze wpisy i poruszane na blogu tematy, chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, albo nurtuje Cię jakiś problem prawny, a nam jeszcze nie udało się na ten temat czegoś napisać, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio:

Andrzej Skibiński – nr tel. 664 422 403, e-mail a.skibinski@kancelariaskibinski.pl

Paulina Perzyńska – nr tel. 660 454 740, e-mail p.perzynska@kancelariaskibinski.pl

Michał Zwolak – nr tel. 606 583 819, e-mail m.zwolak@kancelariaskibinski.pl

 

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy, porady, czy obsługi prawnej w związku z naszą działalnością, możesz również kontaktować się bezpośrednio z Biurem Kancelarii Skibiński pod nr tel. 68 412 42 05, lub elektronicznie na e-mail biuro@kancelariaskibinski.pl.

Niezależnie od powyższego, serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.kancelariaskibinski.pl

 

 

DO: