artykuły

popularne

Ustanie stosunku pracy, a ...

Czy byli pracownicy, którzy po ustaniu stosunku pracy byli zatrudnieni u innego pracodawcy są uprawnieni do korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych utworzonego przez poprzedniego pracodawcę?

Na pierwszy rzut oka zagadnienie to nie…

Andrzej Skibiński

Radca prawny

 

Prawnik i samorządowiec z wieloletnim stażem, który zjadł zęby na tematyce związanej ze sferę publiczną i jej finansami, jak również nadzorem nad działalno…

Michał Zwolak

Radca prawny

 

Dynamicznie rozwijający się radca, współpracujący z Kancelarią Skibiński praktycznie od momentu jej powstania. Zajmuje się obsługą przedsiębiorców, w tym spółek (zarówno…

Kontakt

Czytelniku!

Jeżeli zainteresowały Cię nasze wpisy i poruszane na blogu tematy, chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, albo nurtuje Cię jakiś problem prawny, a nam jeszcze nie udało się na ten temat czegoś napisać, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio:

Andrzej Skibiński – nr tel. 664 422 403, e-mail a.skibinski@kancelariaskibinski.pl

Paulina Perzyńska – nr tel. 660 454 740, e-mail p.perzynska@kancelariaskibinski.pl

Michał Zwolak – nr tel. 606 583 819, e-mail m.zwolak@kancelariaskibinski.pl

 

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy, porady, czy obsługi prawnej w związku z naszą działalnością, możesz również kontaktować się bezpośrednio z Biurem Kancelarii Skibiński pod nr tel. 68 412 42 05, lub elektronicznie na e-mail biuro@kancelariaskibinski.pl.

Niezależnie od powyższego, serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.kancelariaskibinski.pl

 

Informacje w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych – RODO

 

 

[contact-form-7 id="72" title="Formularz 1"]