artykuły

popularne

Witaj na naszym blogu!

Autor: Kancelaria Skibiński Data: 2014-01-22 Tagi: , ,

Cieszymy się, że udało Ci się dotrzeć na naszego bloga! Pytanie – jakich informacji na nim szukasz i dlaczego postanowiłeś poszukiwać ich na blogu prawniczym?

Przyznajemy się – jak każdy współczesny człowiek choć trochę korzystający z dobrodziejstw Internetu, szukamy informacji na różne tematy – w tym branżowe. Jeśli powiedzielibyśmy, że nie szukamy w Internecie potwierdzenia czy zaprzeczenia rozwiązań, które chcemy zastosować – kłamalibyśmy.

Można powiedzieć, że blogi prawnicze są jednym z takich „meta źródeł”. Dobry blog przedstawia pewien punkt widzenia, daje pole i możliwość do dyskusji. Niestety, wiele blogów zawiera tylko suchą informację wydartą z komentarza, ustawy czy tezę orzeczenia.

Ale my chcemy dać Tobie coś, co nieliczne prawnicze blogi faktycznie dają – nasze pomysły, doświadczenia, a przede wszystkim – możliwość dyskusji. Jesteśmy młodą kancelarią (zob. „O nas”), ale mamy to szczęście, że prowadzimy (a także kończymy) ciekawe i nietypowe sprawy, którymi chcemy się z Tobą podzielić.

I chcemy z Tobą o nich porozmawiać! Interesuje Cię jakiś konkretny problem? Nie podobają Ci się nasze pomysły? Uważasz, że coś przeoczyliśmy albo nawet wprowadzamy czytelników w błąd? Napisz nam o tym – odpisujemy.

Z naszej strony chcemy Tobie pokazać, że nie taki prawnik straszny, jak go malują. Usiądź, weź do ręki filiżankę kawy lub herbaty i poświęć chwilę na zapoznanie się z tym, co mamy do zaoferowania.

Więc jeszcze raz – witaj!

 

A.S. M.Z. J.M.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Masz jakieś pomysły?

Autor: